Wypożyczalnia rowerów Jakuszyce, sprzedaż rowerów MTB
Wypożyczalnia rowerów Jakuszyce, sprzedaż rowerów MTB
Wypożyczalnia rowerów Jakuszyce, sprzedaż rowerów MTBlogo

Wypożyczalnia zakończyła działalność.

O nas

Wycieczka rowerowa do Jakuszyc
Wycieczka rowerowa do Jakuszyc

Jesteśmy entuzjastami aktywnego wypoczynku, tereny wśród których mamy szczęście mieszkać należą do najpiękniejszych w Polsce – z tego połączenia powstał projekt wypożyczalni rowerów górskich Rowery-Izery, dzięki któremu mamy przyjemność pokazać Państwu mało znane, a z pewnością warte zobaczenia zakątki Kotliny Jeleniogórskiej. Na co dzień znajdziecie nas Państwo w Jakuszycach.
Jakuszyce to dzielnica Szklarskiej Poręby położona na wysokości ok. 900 m n.p.m. w Górach Izerskich. Jest to doskonałe miejsce do turystyki rowerowej oferujące zróżnicowane pod względem stopnia trudności trasy rowerowe, w tym idealną na wyprawę z dziećmi płaską trasę prowadzącą brzegiem rzeki Izery.

Oczekiwania bardziej wymagających rowerzystów spełni kilkaset kilometrów górskich tras rowerowych, położonych po czeskiej i polskiej stronie granicy, w tym ok. 70 km jednokierunkowych tras Single Track w Novym Mestie pod Smrkem – Rowerowy Raj MTB.

W Dolinie Bobru
W Dolinie Bobru

Kolejne idealne miejsce do odbywania wycieczek rowerowych to dolina rzeki Bóbr przecinająca Kotlinę Jeleniogórską. Płaska trasa biegnąca wzdłuż rzeki od Pałaców Wojanów i Łomnica w kierunku Janowic Wielkich, zapewnia przepiękne krajobrazy górskie Rudaw Janowickich, Gór Ołowianych oraz Karkonoszy. Rowerzyści preferujący mocne górskie MTB znajdą tutaj dziesiątki kilometrów tras rowerowych – rewelacyjne szutry, leśne dukty – jest gdzie się zmęczyć i to w przepięknej, mało uczęszczanej okolicy.
Polecamy również wycieczki rowerowe Doliną Pałaców i Ogrodów, położoną u podnóża Karkonoszy. Jest to unikalny kompleks 30 przepięknych rezydencji – od gotyckich zamków i wież obronnych, po dwory, pałace i rezydencje, którym towarzyszą urokliwe parki krajobrazowe.

ZAPRASZAMY